جدیدترین اخبار و مطالب در زمینه های مختلف

انتشار نوروزنامه اطلاعات - داملیا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

انتشار نوروزنامه اطلاعات – داملیا

دسته بندی : تفریحی تاریخ : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

نوروزنامه اطلاعات امروز (سه‌شنبه) ۲۲ اسفند ماه به انتشار رسید.

به گفته داملیا، در این نوروزنامه گفت‌وگو و یادداشت‌هایی از سید مسعود رضوی، سید مصطفی محقق داماد، عزت‌الله فولادوند، قاسم صافی، محمد علی سلطانی، ایرج ملک‌پور، رسول جعفریان، اکبر گلپایگان، مرضیه سلیمانی، امیر پوررضایی و هنرمند فقید زنده‌یاد همایون شهنواز منتشر شده هست.

از مطالب و عناوین این نوروزنامه می‌توان به «تقریظ‌های رهبر معظم انقلاب بر آثار و کتب ادبی و تاریخی جنگ تحمیلی»، «راز هفت سین»، «چهارشنبه سوری»، «این فصل را با من بخوان»، «قدمت چند هزار ساله استخراج تقویم در کشور» و «سنت سالنامه نویسی در ایران معاصر» اشاره کرد.

«روند حصول برجام از دولت احمدی‌نژاد تا روحانی» و «سیاست مچ‌گیری در مدیریت شهری را نمی‌پسندم» عنوان گفت‌وگوهایی هست که روزنامه اطلاعات با قاسمی، سخنگوی دستگاه دیپلماسی و محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران انجام داده هست.

بخش ایرانگردی نوروزنامه اطلاعات، به معرفی «تخت جمشید»، «مسجد امام اصفهان»، «زیگورات چغازنبیل»، «عالی قاپو»، «گنبد سلطانیه»، «بقعه شیخ صفی» و … پرداخته هست.

همچنین آیین و رسم و رسومات ایرانیان و شرحی کوتاه بر ترانه‌های معروف بهاری در این نوروزنامه به چشم می‌خورد.

بخش هنری نیز نگاهی به فیلم‌های در حال اکران سینماها از جمله «اسرافیل»، «کمدی انسانی»، «قاتل اهلی»، «اگزما» و … دارد و ۲۰ رمان برتر سال ۹۶ را معرفی کرده هست.

انتهای پیام