جدیدترین اخبار و مطالب در زمینه های مختلف

باورنکردنی‌ترین کیک های دنیا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

باورنکردنی‌ترین کیک های دنیا

دسته بندی : تفریحی تاریخ : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

برترین‌ها: قناد چینی «ژو یی» با لقب «سلطان شیرینی» شناخته می‌شود و با نگاهی به تزئینات باور نکردنی کیک هایش به آسانی پی می‌برید که چرا چنین لقبی به او داده اند. او می‌تواند خمیر فوندانت را به شکل‌های تخیلی و باورنکردنی درآورد. مجسمه‌های انسانی او آنقدر جزئیات دارند که بیشتر شبیه عروسکی‌های چینی به نظر می‌رسند تا یک کیک خوراکی.

 

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

ژو یی مدت هاست که به عنوان یکی از با استعدادترین تزئین کننده‌های کیک در چین شناخته می‌شود، اما بعد از اینکه سال گذشته سه مدال طلا و دو مدال برنز در مسابقات بین المللی کیک برد، شهرت جهانی یکی از بهترین قنادان دنیا را کسب کرد.

 

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا

آثار او دارای عناصری از فرهنگ و هنر سنتی چین می‌شود از جمله اولین و تنها امپراتور زن چین، که آنقدر با جزئیاتمیلیمتری و دقیق ساخته شده که حتی می‌توانید مژه هایش را ببینید.

 

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 
ژو بیشتر دوران جوانی خود را صرف یادگیری روش‌های سنتی چینی در شکل دادن به خمیر و حکاکی روی آن کرده و اکنون استاد بزرگ شکل دهی خمیر فوندانت به شکل‌های پیچیده هست. او فوندانت را به سایر مواد ترجیح می‌دهد، چون کار با آن راحت هست و اجازه می‌دهد هرچیزی که می‌خواهد اجرا کند.
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

اما فکر نکنید خلق چنین آثار شگفت انگیزی کار آسانی هست، حتی برای خود ژو یی. او برای ساخت آن‌ها فرآیند طولانی و پر از آزمون و خطایی را طی می‌کند و بعضی قسمت‌ها را مجبور هست چندین بار از نو بسازد.

 

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

 

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا